Filter

Barnehagene

Almeskogen Steinerbarnehage

  Grav Gårdsvei 10, 1358 Jar, Norge
  67 22 28 90
  barum@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Almgrenda Steinerbarnehage

  Almveien 15, 3520 Jevnaker, Norge
  32121493
  almgrenda@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Alvejordet Steinerbarnehage

  Andreas Kjærs vei 77, 4615 Kristiansand, Norge
  38021710
  alvejordet@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Askeladden Steinerbarnehage

  Åsheimveien 12B, 3490 Klokkarstua, Norge
  32792191
  askeladden@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Aurora Steinerbarnehage

  Midtveien 21, 1458 Fjellstrand, Norge
  66961057
  aurora@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Biå-Steinerbarnehagen Mosvangen / Storhaug

  Figgjogata 11, 4015 Stavanger, Norge
  51870838
  bia@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Blåmann Steinerbarnehage

  Tryms Vei 13, 4631 Kristiansand, Norge
  94004386
  blamann@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Epleblomsten Steinerbarnehage i Sandefjord

  Gokstadryggen 6, 3217 Sandefjord, Norge
  33461520
  epleblomsten@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Eplekarten Steinerbarnehage

  Øvre Sædalsvegen 247, 5098 Bergen, Norge
  55613830
  eplekarten@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Eventyrbrua Steinerbarnehage

  Storgata 55, 0182 Oslo, Norge
  22209430
  eventyrbrua@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Fredvika Steinerbarnehage

  Østre Totenveg 14, 2816 Gjøvik, Norge
  40421990
  fredvika@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Gullhaugen Steinerbarnehage

  Osloveien 120, 1815 Askim, Norge
  69881408
  askim@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Haslerud natur-familiebarnehage

  Haslerudveien, Nesodden, Norge
  66960336
  haslerud@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Haugtussa Steinerbarnehage

  Haugerudveien 7, 1430 Ås, Norge
  64944870
  haugtussa@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Huldraheimen Steinerbarnehage

  Grosvoldveien 144, 3619 Skollenborg, Norge
  48279512
  post@huldraheimen.no

Mer informasjon

Idavollen Steinerbarnehage

  Kantarellveien 20, 1476 Rasta, Norge
  46971791
  idavollen.steinerbarnehage@gmail.com

Mer informasjon

Kattugla Steinerbarnehage

  Arnebråtveien 110, 0771 Oslo, Norge
  41354007
  kattugla@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Kjerringhaugen Steinerbarnehage

  Ånnerudvegen 35, 2385 Brumunddal, Norge
  62341798
  kjerringhaugen@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Linden Steinerbarnehage

  Hoffsveien 41, 0377 Oslo, Norge
  22733027
  linden@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Ljabru Gård Steinerbarnehage

  Ljabruveien 90, 1266 Oslo, Norge
  48995001
  ljabru.gard@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Mikaelgården Steinerbarnehage

  Bølerlia 3B, 0691 Oslo, Norge
  40311144
  post@mikaelgården.no

Mer informasjon

Regnbuen Steinerbarnehage

  Nesvangen 4, 1394 Nesbru, Norge
  66986220
  regnbuen@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Ringelihorn Steinerbarnehage

  Hågåvegen 15, 2608 Lillehammer, Norge
  61256596
  ringelihorn@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Rosenhagen Steinerbarnehage

  Harald Skjolds veg 32, 5236 Rådal, Norge
  55117090
  rosenhagen@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Rudolf Steinerbarnehage i Asker

  Hvalstadlia 3, 1395 Hvalstad, Norge
  66791005
  asker@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Rudolf Steinerbarnehagen Stjerneøye

  Husafjellet 7, 6009 Ålesund, Norge
  70138933
  stjerneoye@stjerneoye.no

Mer informasjon

Solstreif Rudolf Steiner Barnehage

  Mallinggata 1, 3044 Drammen, Norge
  32891096
  solstreif@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Soria Moria Steinerbarnehage

  Skjoldavegen 173, 5532 Haugesund, Norge
  52712758
  soriamoria@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Solblomsten Steinerbarnehage

  Skolegata 15, 7130 Brekstad, Norge
  97726736
  solblomsten1@hotmail.com

Mer informasjon

Sommerfuglen Steinerbarnehage

  Havsteinekra 7, 7021 Trondheim, Norge
  72558300
  sommerfuglen@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Solrosen Steinerbarnehage

  Oscars gate 84, 0256 Oslo, Norge
  91566028
  solrosen@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Solsikken Rudolf Steinerbarnehage

  Støps vei 31, 1450 Nesoddtangen, Norge
  66912453
  solsikken@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Stjerneglimt Steinerbarnehage

  Store Solåsen 6B, 4843 Arendal, Norge
  37016727
  stjerneglimt@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Steinerbarnehagen Bukkene Bruse

  Skolevollen 19, 4017 Stavanger, Norge
  51584844
  bukkenebruse@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Steinerbarnehagen i Kveldroveien

  Kveldrovegen 17B, 9007 Tromsø, Norge
  77682561
  kveldroveien@steinerbarnehagentromso.no

Mer informasjon

Steinerbarnehagen i Moss

  Veverbakken 42, 1536 Moss, Norge
  45955610
  moss@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Steinerbarnehagen i Trondheim

  Mellomila 1B, 7018 Trondheim, Norge
  90076671
  steinerbarnehagenila@gmail.com

Mer informasjon

Steinerbarnehagen på Hedemarken

  Rudolf Steiners Veg, 2312 Ottestad, Norge
  62782809
  hedemarken@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Steinerbarnehagen på Lena

  Festad gård, Kollbuvegen 77, 2850 Lena
  94981206
  lena@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Steinerbarnehagen på Nøtterøy

  Furumoveien, 3142 Vestskogen, Norge
  33352224
  notteroy@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Steinerbarnehagen Rotnissen

  Arkitekt Ebbells veg 34, 7053 Trondheim, Norge
  73913244
  rotnissen@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Tryllefløyten Steinerbarnehage

  Rieber-mohns veg 14, 5231 Paradis, Norge
  55926310
  tryllefloyten@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Veslebrunen Steinerbarnehage

  Sundbyvegen 2, 2074 Eidsvoll Verk, Norge
  94880098
  veslebrunen@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Veslefrikk Steinerbarnehage

  Fredriks vei 2, 1665 Rolvsøy, Norge
  69335445
  veslefrikk@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Villrosen Steinerbarnehage

  Villrosen steinerbarnehage, pb.6060, 4088 Stavanger
  51882248
  villrosen@steinerbarnehage.no

Mer informasjon

Medlemsskoler

STEINERSKOLE-FORBUNDET

  Josefines Gate 12, 0351 Oslo, Norge
  22 54 25 40
  forbundet@steinerskolen.no

Mer informasjon

Steinerskolen i Asker

  Nesvangen 10, 1394 Nesbru, Norge
  66852680
  asker@steinerskolen.no

Mer informasjon

Steinerskolen i Indre Østfold

  Romsveien 10, 1815 Askim, Norge
  69 84 40 20
  askim@steinerskolen.no

Mer informasjon

Steinerskolen i Bærum

  Grav Gårdsvei 5, 1358 Jar, Norge
  670162270
  grav@steinerskolen.no

Mer informasjon

Steinerskolen i Fredrikstad

  Gunbjørgs vei 1, 1664 Rolvsøy, Norge
  69335947
  fredrikstad@steinerskolen.no

Mer informasjon

Steinerskolen i Gjøvik

  Østre Totenveg 14, 2816 Gjøvik, Norge
  61132780
  gjovik@steinerskolen.no

Mer informasjon

Steinerskolen i Haugesund

  Skjoldavegen 175, 5532 Haugesund, Norge
  52 70 85 64
  haugesund@steinerskolen.no

Mer informasjon

Steinerskolen på Hedemarken

  Rudolf Steiners Veg 26, Postboks 100, 2312 Ottestad, Norge
  62 58 89 00
  hedemarken@steinerskolen.no

Mer informasjon

Steinerskolen i Lillehammer

  Heimtunvegen 36, 2608 Lillehammer, Norge
  61 26 46 09
  lillehammer@steinerskolen.no

Mer informasjon

Steinerskolen i Moss

  Veverbakken 40, 1536 Moss, Norge
  69 27 85 80
  moss@steinerskolen.no

Mer informasjon

Steinerskolen på Ringerike

  Almveien 15, 3520 Jevnaker, Norge
  32 13 52 20
  ringerike@steinerskolen.no

Mer informasjon

Steinerskolen i Stavanger

  Skolevollen 19, 4017 Stavanger, Norge
  51 82 84 00
  stavanger@steinerskolen.no

Mer informasjon

Steinerskolen i Trondheim

  Mellomila 1C, 7018 Trondheim, Norge
  73 87 90 80
  trondheim@steinerskolen.no

Mer informasjon

Steinerskolen i Arendal

  Gunhildsboveien 5, 4846 Arendal, Norge
  37 00 11 23
  arendal@steinerskolen.no

Mer informasjon

Forbundet

Steinerbarnehage-forbundet

  Josefines Gate 12, 0351 Oslo, Norge
  93456211
  forbundet@steinerbarnehage.no

Mer informasjon
Personvern