Filter

Barnehagene

Stjerneglimt Steinerbarnehage

Store Solåsen 6B, 4843 Arendal, Norge
37016727
stjerneglimt@steinerbarnehage.no

Rudolf Steinerbarnehage i Asker

Hvalstadlia 3, 1395 Hvalstad, Norge
66791005
asker@steinerbarnehage.no

Regnbuen

Nesvangen 4, 1394 Nesbru, Norge
66986220
regnbuen@steinerbarnehage.no

Steinerbarnehagen i indre Østfold

Romsveien 10, 1815 Askim, Norge
69881408
askim@steinerbarnehage.no

Tryllefløyten

Rieber-mohns veg 14, 5231 Paradis, Norge
55926310
tryllefloyten@steinerbarnehage.no

Rosenhagen Steinerbarnehage

Harald Skjolds veg 32, 5236 Rådal, Norge
55117090
rosenhagen@steinerbarnehage.no

Eplekarten Steinerbarnehage

Øvre Sædalsvegen 247, 5098 Bergen, Norge
55613830
eplekarten@steinerbarnehage.no

Kjerringhaugen Steinerbarnehage

Ånnerudvegen 35, 2385 Brumunddal, Norge
62341798
kjerringhaugen@steinerbarnehage.no

Almeskogen Steinerbarnehage

Grav Gårdsvei 10, 1358 Jar, Norge
67 22 28 90
barum@steinerbarnehage.no

Solstreif Barnehage

Mallinggata 1, 3044 Drammen, Norge
32891096
solstreif@steinerbarnehage.no

Øvre Romerike Steinerbarnehage Veslebrunen

Sundbyvegen, 2070, Norge
63956669
veslebrunen@steinerbarnehage.no

Veslefrikk-Steinerskolens Barnehage

Fredriks vei 2, 1665 Rolvsøy, Norge
69335445
veslefrikk@steinerbarnehage.no

Fredvika

Østre Totenveg 14, 2816 Gjøvik, Norge
61132776
fredvika@steinerbarnehage.no

Soria Moria

Skjoldavegen 173, 5532 Haugesund, Norge
52712758
soriamoria@steinerbarnehage.no

Steinerbarnehagen på Hedemarken

Rudolf Steiners Veg, 2312 Ottestad, Norge
62782809
hedemarken@steinerbarnehage.no

Askeladden

Åsheimveien 12B, 3490 Klokkarstua, Norge
32792191
askeladden@steinerbarnehage.no

Almgrenda Steinerbarnehage

Almveien 15, 3520 Jevnaker, Norge
32121493
almgrenda@steinerbarnehage.no

Huldraheimen Steinerbarnehage

Grosvoldveien 144, 3619 Skollenborg, Norge
48279512
post@huldraheimen.no

Alvejordet Steinerbarnehage

Andreas Kjærs vei 77, 4615 Kristiansand, Norge
38021710
alvejordet@steinerbarnehage.no

Blåmann Steinerbarnehage

Tryms Vei 13, 4631 Kristiansand, Norge
94004386
blamann@steinerbarnehage.no

Ringelihorn Steinerbarnehage

Hågåvegen 15, 2608 Lillehammer, Norge
61256596
ringelihorn@steinerbarnehage.no

Idavollen Steinerbarnehage

Kantarellveien 20, 1476 Rasta, Norge
46971791
idavollen.steinerbarnehage@gmail.com

Steinerbarnehagen i Moss

Veverbakken 42, 1536 Moss, Norge
45955610
moss@steinerbarnehage.no

Solsikken Rudolf Steinerbarnehage

Støps vei 31, 1450 Nesoddtangen, Norge
66912453
solsikken@steinerbarnehage.no

Aurora Steinerbarnehage

Midtveien 21, 1458 Fjellstrand, Norge
66961057
aurora@steinerbarnehage.no

Haslerud natur-familiebarnehage

Haslerudveien, Nesodden, Norge
66960336
haslerud@steinerbarnehage.no

Solrosen Barnehage

Inkognito Terrasse 9, 0256 Oslo, Norge
92828480
solrosen@steinerbarnehage.no

Mikaelgården Steinerbarnehage

Bølerlia 3B, 0691 Oslo, Norge
40311144
post@mikaelgården.no

Kattugla Steinerbarnehage

Arnebråtveien 110, 0771 Oslo, Norge
41354007
kattugla@steinerbarnehage.no

Eventyrbrua Steinerbarnehage

Storgata 55, 0182 Oslo, Norge
22209430
eventyrbrua@steinerbarnehage.no

Linden Steinerbarnehage

Hoffsveien 41, 0377 Oslo, Norge
22733027
linden@steinerbarnehage.no

Ljabru Gård Steinerbarnehage

Ljabruveien 90, 1266 Oslo, Norge
48995001
ljabru.gard@steinerbarnehage.no

Epleblomsten Steinerbarnehage i Sandefjord

Gokstadryggen 6, 3217 Sandefjord, Norge
33461520
epleblomsten@steinerbarnehage.no

Bukkene Bruse

Skolevollen 19, 4017 Stavanger, Norge
51584844
bukkenebruse@steinerbarnehage.no

Villrosen Steinerbarnehage

Boganesveien 7, 4020 Stavanger, Norge
51882248
villrosen@steinerbarnehage.no

Biå-Steinerbarnehagen Mosvangen / Storhaug

Figgjogata 11, 4015 Stavanger, Norge
51870838
bia@steinerbarnehage.no

Steinerbarnehagen i Kveldroveien

Kveldrovegen 17B, 9007 Tromsø, Norge
77682561
kveldroveien@steinerbarnehagentromso.no

Steinerbarnehagen Rotnissen

Arkitekt Ebbells veg 34, 7053 Trondheim, Norge
73913244
rotnissen@steinerbarnehage.no

Steinerbarnehagen i Trondheim

Mellomila 1B, 7018 Trondheim, Norge
73511363
steinerbarnehagenila@gmail.com

Sommerfuglen Steinerbarnehage

Havsteinekra 7, 7021 Trondheim, Norge
72558300
sommerfuglen@steinerbarnehage.no

Solblomsten Steinerbarnehage

Skolegata 15, 7130 Brekstad, Norge
97726736
solblomsten1@hotmail.com

Steinerbarnehagen på Nøtterøy

Furumoveien, 3142 Vestskogen, Norge
33352209
notteroy@steinerbarnehage.no

Rudolf Steinerbarnehagen Stjerneøye

Husafjellet 7, 6009 Ålesund, Norge
70138933
stjerneoye@stjerneoye.no

Haugtussa Steinerbarnehage

Haugerudveien 7, 1430 Ås, Norge
64944870
haugtussa@steinerbarnehage.no

Skolene

Steinerskolen i Asker

Nesvangen 10, 1394 Nesbru, Norge
66852680
asker@steinerskolen.no

Steinerskolen i Bærum

Grav Gårdsvei 5, 1358 Jar, Norge
670162270
grav@steinerskolen.no

Steinerskolen i Fredrikstad

Gunbjørgs vei 1, 1664 Rolvsøy, Norge
69335947
fredrikstad@steinerskolen.no

Steinerskolen i Gjøvik

Østre Totenveg 14, 2816 Gjøvik, Norge
61132780
gjovik@steinerskolen.no

Steinerskolen på Hedemarken

Rudolf Steiners Veg, 2312 Ottestad, Norge
62 58 89 00
hedemarken@steinerskolen.no

Steinerskolen i Haugesund

Skjoldavegen 175, 5532 Haugesund, Norge
52 70 85 64
haugesund@steinerskolen.no

Steinerskolen i Lillehammer

Heimtunvegen 36, 2608 Lillehammer, Norge
61 26 46 09
lillehammer@steinerskolen.no

Steinerskolen i Moss

Veverbakken 40, 1536 Moss, Norge
69 27 85 80
moss@steinerskolen.no

Steinerskolen på Ringerike

Almveien 15, 3520 Jevnaker, Norge
32 13 52 20
ringerike@steinerskolen.no

Steinerskolen i Stavanger

Skolevollen 19, 4017 Stavanger, Norge
51 82 84 00
stavanger@steinerskolen.no

Steinerskolen i Trondheim

Mellomila 5, 7018 Trondheim, Norge
73 87 90 80
trondheim@steinerskolen.no

Forbundet

Steinerbarnehageforbundet

Josefines Gate 12, 0351 Oslo, Norge
93456211
forbundet@steinerbarnehage.no

Cookies